ВИДЕО : Паркур – на работ на смртта

Екстремен паркур за кој е потребно огромно искуство, храброст, но и малку лудост.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.