ВИДЕО – Најбрзото качување на скали во светот

Претрчани стотици скали за само една минута. Секоја чест.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.