Чествување за војводата Толе Паша во село Крушевица, прилепско

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Чествување за војводата Толе Паша во село Крушевица, прилепско во организација на културно истражувачко-документацискиот центар за Мариово, с. Крушевица и Прилеп.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи