Одлична забава на Јаков Дренковски вечерва во кампот на MARIOVO OFF ROAD EXPERIENCE

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Јаков Дренковски вечерва приреди одлична забава во кампот на MARIOVO OFF ROAD EXPERIENCE кој што е сместен кај манастирот Свети Илија во село Мелница. Инаку денеска се одржаа двете тури за планински велосипедизам. Големата тура беше долга 50 км, а малата 30 км. Се посетуваа селата Бешиште, Градешница, Старавина, Зович, Манастир. Утре пак ќе има искачување на врвот Висока.

 

Еве дел од вечерашната атмосфера.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи