„Исцелител“ во четврток во Мис Стон

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Во четврток 17 мај 2018 од 20.00 часот вo киното Мис Стон премиерно ќе се прикаже филмот „Исцелител“. Репризата е во петок  18.5. 2018 во 20.00 часот. Влезниците се по цена од 100 денари. Од ЦК „Марко Цепенков информираат дека доколку имало интерес филмот ќе се прикажувал и следните денови.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи