Фчерашни Новости со нов хит – Малери

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Екипата на Фчерашни Новости направи нов летен хит со наслов „Малери“. Песната ја изведуваат веќе добро познатите ликови, Ланчо, Јелисалфета, Ведермен и Климе. Уживајте во летото и поралеку од сите малери.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи