ВИДЕО – Најсовремениот салон за автоделови во Македонија – „Матадор“ во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Резервни делови за сите автомобили, гуми, акумулатори, автокозметика и галантерија од секаков вид, се само дел од уникатниот асортиман на производи кои може да ги најдете во еден од најсовремените и најмодерни салони за автоделови во Македонија – „Матадор“ во Прилеп.

 

Компанијата „Матадор“ постои веќе 2 децении и е лидер во продажбата на авто делови во овој дел на Македонија. „Матадор“ сега е со нова локација, на ул. „Андон Слабејко“, после фабриката „Борка Левата“ или кај Зибијата.

 

Повеќе зборови не се потребни погледнете го видеото за овој ескра модерен салон за автоделови.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи