Сирилик заедно со Ивајо и Дина освежуваат со нов летен хит

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

После успешната соработка на “Feel Like”, која што е издадена на CDeep Music и беше одлично прифатена како од македонската така и од публика од надвор, Сирилик, Ивајо и Дина без никакви промени во тимот соработуваат и на оваа песна, овој пат насловена како “Right Here” исто така издадена на CDeep Music.

 

Видео записот е дело на Зоран Зонде Стојановски, а како модел во истото се појавува Сара Дамчевска.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи