ВИДЕО – „Macedonian trophy 2018“ – од 26 до 28 октомври

„Мacedonian trophy“ е единствена манифестација од овој вид во Македонија и нејзин организатор е клубот „OFF-ROAD PRILEP“. Годинава овој спектакл се организира по трет пат, а според организаторите се очекува на него да присуствуваат над 200 учесници од повеќе балкански држави.

 

Погледнете го промотивното видео кое го изработи екипата на Инфо Компас од минатогодишното натпреварување. 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.