Премиерот Зоран Заев во Прилеп на прославата на 10 октомври

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Годинешната програма за одбележувањето на 77 години од започнувањето на востанието против фашистичкиот окупатор во Прилеп.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи