Сосед силувал десетгодишно девојче во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Десетгодишно девојче било силувано во Прилеп од страна на соседот М.У. кој што е приведен, откако бил пријавен во полиција од страна на неговата соседка.

 

Според МВР, жената (45) го пријавила немилиот настан во средата во 20.15 часот, тврдејќи дека половото дејство се случило околу 20 часот.

 

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи