ВИДЕО – Продолжува спектаклот во Прилеп – втор ден „Macedonian trophy 2018“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Во Прилеп продолжува 3-тиот по ред „Macedonian trophy 2018“. Денеска учесниците поминаа 60-тина километри во околината на Прилеп поминувајќи на 8 специјали.

 

Погледнете дел од несекојдневната атмосфера од овој спектакл !

 

 

Настанот продолжува и утре на полигонот за екстремни спортови кај Лагово.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи