ВИДЕО – Најинтересните моменти од 3-те дена на „Macedonian Trophy 2018“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Спектаклот „Macedonian Trophy 2018“ е настанот кој ја одбележа оваа година на спортски план. Над 230 учесници од повеќе балкански држави беа дел од оваа несекојдневна манифестација која е единствена од ваков вид во Македонија. Со годинешната реализација клубот „Off Road Prilep“ уште еднаш докажа дека може да организира настан од европски калибар. Повеќе зборови не се потребни, едноставно уживајте во овој микс од најинтересните моменти од 3 дена на „Macedonian Trophy 2018“.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи