Конан за новото име на Македонија

Иако е комплетно небитна за нив тема, сепак познатиот шоумен Конан посвети некоја секунда на апсурдноста на спорот за името со Грција.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.