Прилепчанец каснат од куче скитник во Скопје

Куче каснало 20-годишно момче од Прилеп. Како што информира полицијата, по полноќ во Полициската станица Центар, 20-годишниот Х.З. од Прилеп пријавил дека вечерта околу 23 часот на булевар Кочо Рацин во Скопје бил каснат од куче скитник.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи