Ken Block’s GYMKHANA TEN

Супер-талентираниот Ken Block напаѓа неколку различни градови и локации во неколку различни автомобили – пуштете погласно и уживајте!

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи