ВИДЕО – Новогодишно обраќање на градоначалникот на Општина Прилеп Илија Јованоски

Новогодишно обраќање на градоначалникот на Општина Прилеп Илија Јованоски.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи