Премиерот касни како економскиот раст

Новинарот Фуркан Салиу на досетлив начин го искритикува каснењето на премиерот Зоран Заев.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.