ВИДЕО – Уникатна можност да видите виножито во целосен круг

Виножитото секогаш го гледаме како лак. Ова е една интреесна можност да видите како изгледа тоа во целосен круг.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.