Одрон на камења го блокираше патот Прилеп-М. Брод на преминот Барбарос

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Поради одрони на двете коловозни ленти од утринава од 9.10 часот е блокиран патот Прилеп-Македонски Брод кај планинскиот превој Барбарос, соопштија од Автомотосојузот на Македонија. Оваа фотографија штотуку се појави на Ѕидот на сообраќајниот срам.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи