28 годишен прилепчанец пронајден мртов на улица „Цане Коњарец“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print
На 28 февруари во 09.30 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во куќа на улица „Цане Коњарец“ во Прилеп има починато лице. Јавен обвинител и увидна екипа од Полициската станица Прилеп излегле на местото и било констатирано дека станува збор за лицето С.С. (28) од  Прилеп и дека нема траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител врз телото на починатиот била извршена обдукција.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Play Video

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Play Video