ВИДЕО – Пукна аквариум врз грбот на гостите во кафуле во Никшиќ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Бизарна случка вознемири двајца гости кои седеа и разговараа во едно кафуле во црногорскиот град Никшиќ. Имено, во еден момент пукна стакло од големиот аквариум што се наоѓа зад нивната маса, а сето тоа беше регистрирано од безбедносната камера.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Play Video

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Play Video