Whatever it takes! – новиот трејлер за Avengers: Endgame

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Марвел го споделија новиот трејлер за „Avengers: Endgame“ со наслов „Whatever it takes!“ и од тоа што може да се види со сигурност може да се кажи дека фановите на филмовите со херои ги очекува големо уживање.

 

 

„Avengers: Endgame“ ќе биде најдолгиот филм создаден од Марвел, кој неофицијално ќе трае повеќе од 3 часа. Претставува збир на херои и негативци од преку 20 филмови кои беа прикажани изминативе 10 години.

 

 

Едно нешто е сигурно, а тоа е дека ова ќе биде еден од најголемите настани во филмската историја, ако не и најголем.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Play Video

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Play Video