Прилепчанец ја бара својата ќерка, ја нема веќе 9 дена

Во текот на вчерашниот ден во ПС – Прилеп, Т.Д. (56) пријавил дека минатиот четврток од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Х.Д. (19).

 

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи