Обезбедување во казино физички нападнало прилепчанец

Денес во Полициската станица Прилеп, К.К.(34) од Прилеп пријавил дека на ден 26 мај околу 21.30 часот пред казино на ул.,,Кузман Јосифоски“ бил физички нападнат од непознато лице, обезбедување во казиното.

 

Се работи на расчистување на настанот.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи