ВИДЕО – Дел од атмосферата на „THE HOUNDS“ на „When in Krusevo“

Синоќа се одржа втората забавна вечер од аутдор фестивалот „When in Krusevo“ на која настапи нашиот бенд „THE HOUNDS“. Ви пренесуваме дел од прекрасната атмосфера.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи