ВИДЕО: Луд потег како да и избегаш на полицијата кога имаш Ферари!

Кога филмовите ти даваат мотивација да направиш луд потег, а имаш доволно бесна кола да го направиш тоа во реалноста!

 

Човекот со Ферари, најверојатно мотивиран од франшизата на „Брзи и бесни“, со луд и неверојатен потег поминувајќи под приколка од камион успеа да избега од полицијата која со огромна брзина беше во негова потера!

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.