Додека се објавуваат докази за „Рекет“, Катица Јанева добива масажа на плажа

Facebook
Twitter
Email
Print

По објавувањето на видео-снимката за “Рекет” во италијански медиум и по барањето на многумина правни експерти кои тврдат дека таа да биде повикана на распит од страна на ОЈО „по допрен глас“, на социјалните мрежи се појави фотографија од специјалната јавна обвинителка Катица Јанева седната на плажа, додека ѝ ја масираат главата.

 

 

Јанева, која даде оставка, па зеде 30 дневно боледување кое го прекина за да оди на одмиор, наводно е во Грција.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи