ВИДЕО- Зема плата од 20.000 долари за да на секои 6 месеци смени само една сијалица

Погледнете зошто овој човек зема плата од 20.000 долари за да на секои 6 месеци смени само една сијалица.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.