Еве како се третираат прилепските работници – казнети оти многу пијале вода

Еве како се третираат прилепските работници – им се забранува да пијат вода.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.