Хуманитарен „Off Road 4×4 Show“ во Прилеп на 13 октомври

Клубот Офф-Роад Прилеп во недела, на 13 октомври, ќе организира ХУМАНИТАРЕН „Off Road 4×4 Show“, на полигонот за екстремни спортови кај Лагово.  Се покануваат сите клубови од Македонија, а воедно и сите љубители на офф роад да бидат дел од овој настан и сите заедно да докажеме „We are HUMANE people“

Прилеп-Старо Лагово (полигон за екстремни спортови)

13.10.2019

10:00 часот

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ !!!

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.