ВИДЕО – „Off Road 4×4 Show“ во Прилеп – адреналински спектакл со хуманитарен карактер

Клубот „Офф-Роад Прилеп“ со поддршка на Општина Прилеп денесла на полигонот за екстремни спортови кај Лагово организираше ХУМАНИТАРЕН спектакл „Off Road 4×4 Show“. Собраните средства од овој настан ќе бидат наменети за лекување на малиот Дејан. Настанот не беше од натпреварувачки карактер. Погледнете го видеото и уживајте во адреналинското шоу.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.