ВИДЕО – „Off Road 4×4 Show“ во Прилеп – адреналински спектакл со хуманитарен карактер

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Клубот „Офф-Роад Прилеп“ со поддршка на Општина Прилеп денесла на полигонот за екстремни спортови кај Лагово организираше ХУМАНИТАРЕН спектакл „Off Road 4×4 Show“. Собраните средства од овој настан ќе бидат наменети за лекување на малиот Дејан. Настанот не беше од натпреварувачки карактер. Погледнете го видеото и уживајте во адреналинското шоу.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи