ФОТО: Алпинистичко спуштање со главата надолу од 13-катница

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Спелеолошкиот клуб Златоврв објави фотографии од тренинг на неговите членови кои се спуштаа од највисоката зграда во Прилеп, познатата 13-катница.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи