ВИДЕО – Изофас – 30 години со вас!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Градежната компанија „Изофас“ годинава доби плакета „3-ти ноември“, највисоката награда на град Прилеп, за придонес од областа на градежништвото и градежното инженерство. Ова се само дел од услугите коии ги нуди компанијата :

 

  • Производство на готов бетон
  • Изведба на армирано бетонски работи
  • Водовод и канализација
  • Производство на бетонски елементи
  • Изведба на објекти од високоградба
  • Изведба на индустриски објекти
  • Услуга бетонирање
  • Транспорт на готов бетон и сепариран камен и друго

 

Погледнете го видеото што Инфо Компас го изработи за „Изофас“.

 

 

Изофас 30 години со вас !!!

www.izofas.com.mk

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи