ФОТО ВЕСТ : Божик во манастирот Свети Никола во село Манастир – Мариово

Како се одбележа Божик во еден од најубавите манастири во прилепско, манастирот Свети Никола село Манастир – Мариово.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.