Полициски службеник од Прилеп шмрка кокаин во кафуле ?

Припадник на полициските служби од ОВР Прилеп, јавно, во сред кафеана, шмрка кокаин и тоа за време на работа, тврди читател од Прилеп кој бил присутен на лице место и за истото доставил и фотографии до порталот А1он. Порталот наведува дека личноста важи за човек од доверба на опозициската партија.

Целата сторија прочитајте ја наследниот линк.

 

 

 

 

 

 

 

[poll id=”-2″]

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи