Бизнис настан на корпорацијата за здравје и убавина TianDe во сабота, во Прилеп, хотел Кристал Палас

Супер есклузивен TianDe настан ќе се одржи на 22.02.2020 година ( сабота ) во 18 часот во Кристал Палас. Настанот ќе биде предводен од Златен Директор Лидија Тодоровска и Партнер Христина Марковска Георгиева кои ќе говорат за своите успешни приказни и личните искуства работејќи со овој светски познат бренд.

 

Сакаш да заработиш пари?

 

Сакаш бесплатен спа третман?

 

Не пропуштајте го специјалниот гостин и многуте изненадувања и подароци што ќе Ви ги приредат организаторите на настанот.

 

Само за најбрзите, се доделуваат 3 гратис влезници.

 

Вашето присуство потврдете го на бројот 077-687-725 и 078-471-760 TianDe.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи