Репертоар на училиштето за театар „Чин 4 Сцена 5“ за месец март

Репертоар на училиштето за театар „Чин 4 Сцена 5“ за месец март.

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи