ВИДЕО – Неверојатни креации на подвижни мостови низ целиот свет

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Уникатни креации на мостови низ целиот свет кои се спуштаат, креваат или собираат за да по нив поминуваат пешаци, а во исто време да можат под нив да поминат и бродови.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи