ЕКСКЛУЗИВНО ДРОН ВИДЕО : Прилеп за време на полициски час

 

Погледнете како изгледа Прилеп од воздух за време на полискиот час.

 

НЕ Е ДОЗВОЛЕНО НИКАКВО ПРЕВЗЕМАЊЕ ОД БИЛО КОЈ МЕДИУМ !!!

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.