ВО ЖИВО : Литургија во црквата Свети Кирил и Методиј – Параклис за празникот Цветници

ВО ЖИВО : Литургија во црквата Свети Кирил и Методиј – Параклис за празникот Цветници

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи