ВО ЖИВО – Црква Свето Благовештение – утрена со 12 Страдални Евангелија и Распетие Христово

Инфо Компас врши пренос во живо на дел од денешната служба во Црква Свето Благовештение, утрена со 12 Страдални Евангелија и Распетието Христово.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи