ВО ЖИВО – Велики Петок – Св. Благовештение , утрена со статии, Оплакување на Христа и литија со Плаштаницата

Инфо Компас врши пренос во живо на дел од денешната служба на Велики Петок, во Црква Свето Благовештение, утрена со статии, Оплакување на Христа и литија со Плаштаницата.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи