ВИДЕО – Како изгледаше дел од службата и Литургијата по повод Воскресението Христово во црквата Св. Благовештение

Погледнете како изгледаше дел од вечерната служба и Литургија по повод Воскресението Христово во црквата Свето Благовештение.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи