ВИДЕО – BMW утринава „слета“ во прилепската река, нема жртви и повредени

Утринава околу 10.30 часот BMW со прилепски таблици „слета“ во градската река во Прилеп во близина на мостот „Табана“. Според првичните информации возачот и сопатниците немаат големи повреди. Возилото попладнево е извадено од реката.  Истрагата треба да утврди како дошло до несреќата. Видеото до нас го доставија наши читатели.

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи