Сообраќајна несреќа помеѓу полициско „Јети“ и друго моторно возило во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

 

На мостот кај основното општинско училиште „Кочо Рацин“ попладнево се случи сообраќајна несреќа помеѓу полициско „Јети“ и друго моторно возило.

 

 

Повеќе информации околу настанот очекуваме во текот на денот.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи