Ученици од ООУ „Кире Гаврилоски-Јане“ преку видео го честитаа патрониот празник на нивното училиште

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

 

Учениците од девето 4 одделение од ООУ „Кире Гаврилоски – Јане“, под менторство на нивниот класен раководител Милан Јаковоски преку видео честитка го честитаа патрониот празник на нивното училиште.

 

Како и многу пати досега, со ова ни покажаа на сите што значи сплотеност, другарство и еднаквост.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи