Прилепчанец нападнат со нож пред автоперална

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Вчера околу 18 часот во Полициска станица Прилеп било пријавено дека пред автоперална на ул.„11 Октомври“ во Прилеп, Х.Д.(28) од Прилеп бил физички нападнат од две непознати лица, при што едно од лицата со нож му упатило закани.

 

За случајот е известен Јавен обвинител и се преземаат мерки за  расчистување.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи