Короната не ја одмина ниту Цеца, заболен и нејзиниот син

 

Светлана Цеца Ражнатовиќ е позитивна на коронавирус, а како што пишува blic.rs, позитивен е и нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ.

 

Целото семејство Ражнатовиќ било на тестирање бидејки биле во контакт со луѓе кои се позитивни на коронавирус на прославата што ја организирале за раѓањето на синот на Вељко.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.