Короната не ја одмина ниту Цеца, заболен и нејзиниот син

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Светлана Цеца Ражнатовиќ е позитивна на коронавирус, а како што пишува blic.rs, позитивен е и нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ.

 

Целото семејство Ражнатовиќ било на тестирање бидејки биле во контакт со луѓе кои се позитивни на коронавирус на прославата што ја организирале за раѓањето на синот на Вељко.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Play Video

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Play Video