Во Прилеп опожарено товарно возило „мерцедес“ со ресенски регистарски ознаки

На 07.07.2020 во 22.50 часот во Полициската станица Прилеп, од Територијалната противпожарна единица Прилеп било пријавено дека на улица „Маргара“ во Прилеп било опожарено товарно возило „мерцедес“ со ресенски регистарски ознаки, сопственост на З.Б. од Прилеп, а паркирано во дворното место од куќата на Г.С.. Повредени лица нема. Бил извршен увид.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи